World Of Warcraft Logo


رفع مشکل ورود به سرور برای کاربران ایرانی

درود، به دلیل بوجود آمدن برخی اتخلالات در اینترنت ایران (بنا به ف-ی-ل-ترینگ تلگرام و ...) برخی کاربران مشکل اتصال به سرور را گزارش داده اند.

اگر در Loading گیر میکنید و یا در هنگام لود شدن لیست هیرو ها (کاراکتر ها) و یا ساخت کاراکتر یا حذف آن مشکل دارید، ابتدا مودم خود را به مدت ده دقیقه خاموش کرده و روشن کنید و تست کنید، اگر همچنان مشکل داشتید، این آموزش را دنبال کنید.

ابتدا نسبت به نصب نرم افزار Proxifier اقدام کنید، جهت دانلود کلیک کنید.

سپس اقدام به نصب برنامه کنید.

بعد از نصب برنامه را اجرا کنید و سریال درون فایل را با نام دلخواه وارد کرده و Ok کنید تا برنامه کرک شود.

سپس روی آیکون تصویر زیر کلیک کنید (Proxy Servers) و روی Add بزنید.

سپس فرم را به شکل زیر پر کنید و روی Ok کلیک کنید.

حال برنامه از شما سوالی پرسیده و روی No کلیک کنید.

و سپس پنجره Proxy Servers را با Ok ببندید و در صورت پرسیدن مجدد سوال روی No کلیک کنید.

حال روی گزینه کنار Proxy Servers کلیک کنید. (Proxification Rules) روی گزینه Add بزنید.

حال در این صفحه روی Browse کلیک کنید و سپس فایل Wow.exe بازی را انتخاب کنید و در قسمت Action گزینهProxy HTTPS masterwow.ir را انتخاب کنید و Ok را بزنید. سپس در پنجره Proxification Rules روی Ok کلیک کنید.

از این پس قبل از اینکه بازی Wow را اجرا کنید، این برنامه را اجرا کنید و سپس بازی را اجرا کرده و به سرور ما متصل شوید، در صورتی که میخواهید سرور دیگری را بازی کنید. برنامه رو ببندید. جهت بستن روی آیکون آن راست کلیک و Exit را بزنید.

این پروکسی فقط برای رفع مشکل فوق بوده و هیچ کاربرد دیگری ندارد، لذا قابلیت اتصال به سایتهای مختلف یا استفاده در برنامه های دیگر را ندارد و فقط برای اتصال به سرور Wow ما می باشد و جز آن کاربرد دیگری ندارد، حتی به وسیله این پروکسی شما امکان اتصال به سرورهای دیگر را نیز ندارید.

مشکلات به دلایل مخابراتی فقط در حال حاضر برای کاربران ایرانی می باشد، ما نیز به دنبال راهکارهای بهتر خواهیم گشت، لذا اگر مشکل رفع شد اعلام خواهیم کرد.

موفق و سربلند باشید.

امین محمودی