World Of Warcraft Logo


ریلم نرمال (Blizzlike) مستروُو شروع بکار میکند.

درود،

سر انجام پس از گذشت یکسال و نیم از فعالیت MasterWoW با ریلم فان ما ریلم نرمال نیز شروع به کار خواهد کرد.

این ریلم در تاریخ 2/آذر/1397 ساعت 3 بعد از ظهر فعالیت خود را شروع میکند.

جوایز :

نفرات اول هرکلاس برای هر Faction که Level خود را به 80 برسانند، 20 عدد Donor Gem دریافت میکنند.

سه گیلدی مستری اولی که 20 پلیر Level 80 داشته باشد، اکانت رایگان VIP معادل 15$ دریافت می کند.

در صورت استقبال ایرانیان عزیز، تبلیغات گسترده ای در سایتهای خارجی میکنیم و با فروش کاراکتر هم مشکلی نخواهیم داشت و کاراکتر شما را به اکانت دیگر انتقال میدهیم، حتی اگر به شخصی خارج از ایران خواستید بفروشید، ما معادل دلاری هزینه کاراکتر را دریافت و سپس انتقال را انجام میدهیم و هزینه را به حساب ریالی شما واریز میکنیم. (البته سرور ما دارای رانک در سایتهای Ranking بازی WoW خارجی می باشد و امیدواریم Vote های شما ما را در این امر یاری کند.)

 

 

برخی قابلیتهای سرور نرمال ما :

داشتن آیتم Teleporter Stone که به وسیله آن میتوانید، به جاهای مختلف Teleport شوید، همچنین قابلیتهای دیگری نیز دارد، مثلا با کلیک روی گزینه Player Tools

 

صفحه زیر نمایش داده خواهد شد.

با کلیک روی گزینه Mount شما میتوانید سوار Mount شوید یا با زدن گزینه Class Trainer، ترینر کلاس شما کنار شما ظاهر میشود و بعد از 1 دقیقه میرود. همچنین این قابلیت برای Auction House و Transmogifier و VIP-VotePoint Shop نیز یکی می باشد.

همچنین اگر در سایت Vote یا رای بدهید. در بازی میتوانید با کلیک روی گزینه VIP- VotePoint Panel به قابلیتهای این بخش دسترسی داشته باشید، مثلا با زدن روی Starter Kit از اکانت شما 5 vote کسر شده و پس در جیب شما تعدادی آیتم جهت لول آپ ظاهر میشود.

امیدواریم از سرور مال لذت ببرید.